MedPharma Prostata formula 67 tablet

MedPharma
MedPh17

Komplex Prostata Formula obsahuje rad vitamínov, prírodné extrakty z bylín, kremík, kvetný peľ, zinok, beta karotén, sibírsky žeň-šeň alebo prášok zo semienok tekvice a ďalšie dôležité látky pre mužské zdravie.

Balenie: 60 + 7 tablet

Typ: Doplnok stravy. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy.


7,76 €
S DPH
Množstvo
Ihneď na odoslanie

Prostata Formula je komplex dôležitých látok, minerálov a vitamínov, ktoré vám pomôžu bojovať s vašimi problémami. Prípravok Prostata Formula obsahuje dôležité látky ako je výťažok zo saw palmetto, výťažok z listov žihľavy, L-glycín, ale aj množstvo vitamínov, medzi ktoré patrí napríklad vitamíny E a B6. Komplex Prostata Formula obsahuje kremík, kvetný peľ, zinok, beta karotén, sibírsky žeň-šeň alebo prášok zo semienok tekvice a ďalšie dôležité látky.

Problémy s prostatou postihujú všetkých mužov, predovšetkým sa s nimi stretávajú po päťdesiatke. Medzi prejavy problémov s prostatou patrí nepríjemné pocity pri močení, bolesť v podbrušku, náhla potreba močenia alebo problémy s vyprázdňovaním. Ďaleko vážnejšie stavy ale predstavujú zápaly alebo rakovina. Aby muži tieto riziká minimalizovali, mali by chodiť na pravidelné prehliadky k lekárovi.

Ak chcete urobiť niečo pre svoju prostatu, vyskúšajte Prostata Formula od výrobcu MedPharma. Môžete s ním začať aj v prípade, že ťažkosti už nastúpili.

Výživové hodnoty:

Obsah 1 tablety Hmotnosť / 1 tbl. RHP * / 1 tbl.
Saw Palmetto 187,5 mg - **
Tekvica (prášok zo semien) 50,0 mg -
Kopřiva (list) 50,0 mg -
L-alanín 50,0 mg -
L-glycín 50,0 mg -
Kyselina L-glutámová 50,0 mg -
Sibírsky ženšen 25,0 mg -
Pygeum africanum (slivky africká) 15,0 mg -
zinok 15,0 mg 150,0%
kvetný peľ 10,0 mg -
vitamín E 4,0 mg 33,3%
lykopén 3,0 mg -
vitamín B6 3,0 mg 214,3%
beta karotén 1,5 mg -
selén 30,0 mikrogramov 54,4%
* Referenčná hodnota príjmu
** RHP nie je stanovená

zloženie:

Plnidlo (fosforečnan divápenatý), serenoa plazivá / saw palmetto extrakt (Serenoa repens), emulgátor (celulóza), žihľava dvojdomá (Urtica dioica), kyselina L-glutámová, L-alanín, L-glycín, prášok z tekvicových semien (Curcubita pepo) , stabilizátor (kroskarmelóza sodná), sibírsky žeň-šeň (Eleutherococcus senticosus), oxid zinočnatý (zinok), slivka africká (Pygeum africanum), zvlhčovadlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), stabilizátor (hypromelóza), kvetný peľ, DL-alfa tokoferyl-acetát (vitamín E), protihrudkujúca látka (dioxid kremičitý), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), beta karotén, lykopén, selénan sodný (selén).

Odporúčané dávkovanie:

1 tableta denne

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Upozornenie:

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Ukladajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 ° C.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov Cookies.