Zoznam produktov značky Smartlabs

Značka SMARTLABS vznikla v roku 2006 s jediným cieľom - vyrábať a ponúkať funkčné, kvalitné a cenovo dostupné doplnky stravy.

Táto brnenská spoločnosť v súčasnosti vyrába a distribuuje tri desiatky výrobkov v mnohých príchutiach. SMARTLABS dlhodobo podporuje českej športovcov a olympionikov, ktorým pomáha dosahovať ešte lepšie a väčších výkonov.

Všetky produkty SMARTLABS majú vedecky podložené pozitívne účinky na organizmus. Ak v ich sortimente nenájdete niektoré populárne výrobky, nie je to preto, že by ich nedokázali vyrobiť, ale je to preto, že sa nejedná o funkčné produkty, alebo účinky aktívnych látok sú sporné.

Ako prvý v Českej republike predstavili 100% hydrolyzované proteínové prípravky Hydro Traditional a Hydro Delicate, micelárny kazeín, niektoré výrobky naďalej ponúka ako jediní. Napríklad proteíno-sacharidový kokteil Oat Snack s vysokým podielom jemne mletých ovsených vločiek či kreatínový produkt Crea-Trona (tm).

Všetky výrobky zostavuje vyštudovaný odborník na športovú výživu. Sú nielen funkčné, ale sú vyrobené v najvyššej možnej kvalite. Prevažná väčšina vstupných surovín je vyrobená v Európskej únii, pretože európska legislatíva kladie na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť veľmi vysoké nároky. Práve preto spoločnosť všetky suroviny na výrobu vysokoproteínových výrobkov odoberá v EÚ a nie USA, suroviny pre kreatínovej výrobky Creapure ® i Crea-Trona (tm) potom z Nemecka a nie Číny.

Samozrejmosťou je sladenie výrobkov sukralózou alebo prírodnými sladidlami.

Grid
List

Počet produktov: 27

Zobrazuje sa 1-8 z 27 položiek

Ihneď na odoslanie
Cena 5,99 €
View Detail
Smartlabs Caffeine je farmaceuticky čistým kofeínovým prípravkom s obsahom 200 mg účinnej látky v jednej kapsule. Toto množstvo zodpovedá 2 šálkam kávy. Smartlabs Caffeine je získavaný extrakciou...

Produkt je dostupný s inými možnosťami
Cena 67,60 €
Smartlabs CFM 100% srvátkový proteín je syrovátkový proteín spracovaný najkvalitnejšou metodou mikrofiltrace - Cross Flow Microfiltration. Obsahuje 80% najkvalitnejších bílkovín z koncentrátu a...

Ihneď na odoslanie
Cena 25,60 €
View Detail
Smartlabs CFM 100% syrvátkový proteín je syrovátkový proteín spracovaný najkvalitnejšou metodou mikrofiltrace - Cross Flow Microfiltration. Obsahuje 80% najkvalitnejších bílkovín z koncentrátu a...

Ihneď na odoslanie
Cena 27,60 €
View Detail
Smartlabs Furious Clown® posune tvé hranice. Zaručeně. Smartlabs Furious Clown® každý jednotlivý produkt na stimuláciu organizmu pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky v ideálnom...

Ihneď na odoslanie
Cena 11,60 €
View Detail
Smartlabs Fusion Gainer obsahuje 15% bílkovín. Exkluzivní gainer s micelární kaseinem a palatinózou! Balení: dóza 1 000 g Typ: Doplněk stravy. Není náhradou vyvážené a pestré stravovanie.

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov Cookies.