Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru - dobierka v hotovosti

Túto možnosť môžete voliť pri výbere z väčšiny dopravných a dodacích metód . Objednaný tovar zaplatíte pri prevzatí balíka v hotovosti.

Dobierka v hotovosť je spoplatnená čiastkou 1.16 € .

 

Platba platobnou kartou pri prevzatí tovaru - dobierka platená kartou

Táto možnosť je k dispozícii iba ak má dopravca alebo výdajné miesto platobný terminál. Bohužiaľ túto možnosť platby nie sme schopní garantovať. Objednaný tovar teda zaplatíte pri prevzatí balíčka platobnou kartou.

Dobierka je spoplatnená čiastkou 1.16 € .

 

Platba prevodom na účet - platba pred odberom tovaru

Voľbu prevodom voľte iba v prípade, že Vám nevadí predĺženie doby expedície až do pripísania vašej platby na náš účet. Tento spôsob úhrady štandardne predlžuje dobu dodania o 1-2 pracovné dni.

Platba prevodom na účet je ZADARMO.

 

Online platba prevodom z vášho účtu - platba pred odberom tovaru

Voľte v prípade, že chcete platiť účtu jednoducho priamo z vášho bankového účtu. Platba je spracovaná online a nespôsobuje žiadne predĺženie expedície.

Platba online prevodom je ZADARMO.

 

Online platba platobnou kartou - platba pred odberom tovaru

Najobľúbenejší spôsob platby. Štandardná platba všetkými typmi platobných kariet prostredníctvom platobnej brány ComGate.

Platba platobnou kartou je ZADARMO.

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať .

 

 

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov Cookies.