Ecosoft filter pre filtračné kanvice Dewberry - 6 ks

Ecosoft
ECO020x6
  • -13,44 €

Originálne náhradné filter pre filtračné kanvice Ecosoft Dewberry a Dewberry. Päťstupňová filtrácia - najlepšia voľba pre českú tvrdú vodu s obsahom železa a organických látok.

Balenie: 6 ks filtračné patróny

Upozornenie: Len pre nový typ kanvíc Ecosoft (a) Dewberry s EÚ lievikom so závitom dole!


26,16 €
S DPH
39,60 € Zľava 13,44 €
Množstvo
Vypredané

Určenie náhradného filtra, typ filtrácie a filtračný výkon

Filtračná patróna pre komplexné čistenie pitnej vody z vodovodu. Odporúča sa pre použitie vo všetkých filtračných kanvíc Ecosoft (a) Dewberry.

5-stupňová filtrácia vody

Celý proces filtrovanie vody sa skladá z predfiltrácia, pri ktorej sa nečistoty nedostanú skrze jemné sitko, a následné filtrácie. Dostatočnú rýchlosť filtrácie zaručuje prietokový filter ao výslednú absenciu chlóru, tvrdosti, slanosti, železa, medi, horčíka a baktérií sa stará materiál Ecomix a impregnácia striebrom.

  • Odstránenie mechanických nečistôt.
  • Odstránenie chlóru a organických látok ťažkých kovov a železa.
  • Odstránenie organických zlúčeniny, ktoré spôsobujú žlté sfarbenie vody.
  • Zmäkčenie a odstránenie vápenatých a horečnatých solí.
  • Korekcia chuti, farby a vône vody

Filtračná patróna spĺňa všetky hygienické požiadavky a jej životnosť neustále sleduje šikovný mikroprocesor Cartridge Lifetime Monitor, ktorý presne zachytáva objem prefiltrovanej vody a nepovolia prekročenie kapacity (iba u kanvíc Dewberry vybavených CLM).

Výhody vymeniteľné filtračné patróny

Filtračná kazeta je vyrobená unikátnou technológiou špeciálne pre stredoeurópsku vodu z kohútika. Odstraňuje stopové nečistoty, ale tiež zásadne zlepšuje kvalitu a zloženie vašej kohútikovej vody. Prináša skvelý pomer ceny a výkonu - cena 1 litra vody upravenej touto filtračné kazetou je zlomkom ceny balenej vody.

Patróna sa veľmi ľahko inštaluje skrutkovaním.

Upozornenie

Len pre nový typ kanvíc Dewberry so závitom dole. Uistite sa, že máte filtračnú kanvicu s lievikom EÚ. Nové filtre Dewberry EÚ majú závit dole, staré filtre mali závit hore.

Stupeň vyčistenie vody závisí na kvalite vašej pitnej vody a môže sa líšiť v priebehu používania. Nikdy nepoužívajte vymeniteľné kazety dlhšie ako je odporúčané. V každom prípade je filtračnú kazetu treba vymeniť najmenej 1 krát za 3 mesiace.

Pred prvým použitím vylejte dve kanvice prefiltrovanej vody do kanalizácie. Filter je určený len na filtráciu studenej vody.

Produkty v rovnakej kategórii: 3

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov Cookies.