Sopharma Tribestan 60 tabliet - AKCIA 3 + 1 ZADARMO

SOPTRI60-4
 • -30,50 €

Tribestan je bezkonkurenčne najsilnejší prípravok na báze tribulus terrestris na svete. Neakceptujte imitácia - len tento klinicky testovaný a jedinečný produkt - Tribestan.

Balenie: 4 x 60 tabliet

Typ: Doplnok stravy. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy.

Exp.: 10/22


79,90 €
S DPH
110,40 € Zľava 30,50 €
Množstvo
posledných niekoľko sád

Čo robí Tribestan jedinečným?

 • extrakt zo správneho druhu rastliny tribulus terrestris.
 • tablety, ktoré sú chránené proti vlhkosti - na rozdiel od ostatných produktov, kde v kapsuliach dochádza ku kontaktu s vlhkosťou a už mizivý obsah aktívnych látok je degradovaný.
 • formula, ktorá umožňuje udržanie aktívnej látky dlhšie v systéme.

Zvyšovanie obsahu protodioscínu v ostatných prípravkoch na báze tribulus terrestris je smerované k oklamanie zákazníka. Tieto produkty jednoducho používajú nekvalitný extrakt tribulus terrestris, ktorý umelo doplní o protodioscín. Jednoznačná a nedotknuteľná prevaha Tribestanu spočíva v najkvalitnejšom extrakte tribulus terrestris a je vyjadrená v biologicky aktívnom extraktu s vyváženým pomerom protodioscínu, protogracillínu a ostatných kľúčových saponínov v pomeroch, ktoré kľúčovo ovplyvňujú ich činnosť.

Extrakt tribulus terrestris sa veľmi ľahko môže stať bezcenným pri vystavení pôsobeniu vlhkosti. Tribestan preto nájdete v obalených tabletách odolných voči vlhkosti. Ostatné produkty na báze tribulus terrestris používajú kapsulované formy, ktoré sú čoskoro znehodnotené prístupom vlhkosti.

Kvalita použitej suroviny - rastliny tribulus terrestris - je jedným zo základov. Ostatní producenti budú tvrdiť, že používajú rastlinu z Bulharska, budú hovoriť o jej kontrolovanom pestovaní, hoci tribulus je divoko rastúca rastlina a rastie aj v iných častiach sveta.

Sopharma však testovala rastliny zo všetkých dostupných lokácií na svete a žiadna nedosahuje takú kvalitu, aby poskytla extrakt so 45% a vyšším obsahom furostanolových saponínov. Aj v Bulharsku nedosahujú niektoré lokácie takú kvalitu. Preto Sopharma ako producent Tribestanu používa len tie najkvalitnejšie zdroje z Bulharska po predošlom testovania.

Na získanie 16 kg extraktu je potrebných 905 kg kvalitnej rastliny, pričom zložitý proces extrahovania je roky overený a zdokonalený výrobcom Sopharma.

Výhody

 • zlepšuje rast svalstva a telesnú silu, najmä u ťažko cvičiacich ľudí a ľudí vystavených väčšiemu stresu
 • zlepšuje proteínovú syntézu
 • zvyšuje prirodzenú produkciu vlastného testosterónu a hladinu luteinizačného hormónu
 • zmierňuje symptómy spojené s mužskou menopauzou
 • je bez nežiaducich účinkov
 • nie je toxický a je bez vedľajších účinkov
 • je jedinečný prostriedok pre obnovenie produkcie vlastného testosterónu po užívaní androgénnych anabolických steroidov
 • zvyšuje libido, plodnosť u mužov (zvýšený počet spermií a ich mobilita), je vysoko účinný pri impotencii

Odporúčané dávkovanie

Tribestan funguje okamžite. Roky výskumu a testovania odporúčajú nasledujúce dávkovanie:

Odporúča sa 60 až 90-dňový kúra. Najvhodnejšie je užívať počas prvých 60 dní 1 tabletu 3-krát denne s jedlom. Nasledujúcich 30 dní sa užíva 1 tableta denne s jedlom.

V ťažších prípadoch sa užíva 1-2 tablety 3-krát denne prvých 60 dní. Po zlepšení sa dávka zníži na 2 tablety denne a užíva sa 50 až 60 dní, prípadne dlhšie.

Užívateľ by mal pocítiť okamžité zlepšenie na druhý až tretí deň, ktoré následne vymizne a objaví sa okolo 10. dňa znova, pričom sa bude zlepšovať až po dosiahnutie optimálneho stavu.

Cyklus užívania Tribestanu sa môže opakovať raz ročne, pri ťažších prípadoch sa po 90-dňovej kúre zaradí mesačný pauza, po ktorej sa kúra opakuje.

Zloženie

Tribulus Terrestris extrakt, mikrokryštalická celulóza E460i, CarboSol (aerosól-amorfný oxid kremičitý E551), stabilizátor polyplasdone E1201, polyvinylpyrolidon E1201, mastenec E553b, poťahové látky, protihrudkujúca látka stearan horečnatý E470b

Jedna dávka = 1 tableta - obsahuje Extrakt Tribulus terrestris l. 250 mg

Upozornenie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Neužívajte Tribestan ak ste alergický na extrakt z vňate kotvičníka pozemného, ​​arašidy, sóju alebo na iné zložky lieku (pozri zloženie). Neužívajte tiež ak máte závažné ochorenie srdca, ciev alebo závažné ochorenie obličiek.

Prípravok nie je určený pre ženy a mladšie ako 18 rokov!

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Určené pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov. Minimálna trvanlivosť a výrobnej šarže je uvedená na obale.

Ukladajte mimo dosahu detí!

Produkty v rovnakej kategórii: 5

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov Cookies.